Solankový BALZÁM 200 ml

53 hodnocení

Solanka, získávaná z vody třetihorních moří se v lázeňství používá při potížích pohybového ústrojí, při neurologických, cévních a kožních problémech. Tento balzám využívá své schopnosti vstřebávat se kůží a dodává tělu potřebné ionty a mikroelementy, urychlující látkovou výměnu. Je alternativou lázeňských koupelí s tím, že nevyžadují přípravu lázně; balzám lze aplikovat přímo na postižené místo.

Solankový balzám je nedílnou součástí Priessnitzového teplého zábalu.

  • 220 Kč 40 Kč –18 %
  • Skladem
180 Kč
Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.24 kg
 

Je vhodný zejména pro péči (o)

- Kůže - velmi účinně pomáhá při téměř všech druzích ekzémů, urychluje vstřebávání hematomů (modřin) působí velmi účinně na strije (malé jizvičky) a celulitidu (pomerančovou kůží), v mnoha případech do úplného vymizení.

- Ošetřování jizev po operacích, úrazech i po plastikách se hojí a uvolňují za velice krátkou dobu.

- Klouby a páteř - pomáhá při všech degenerativních a poúrazových stavech. Účastní se na obnově kloubních chrupavek a meziobratlových plotének.

- Svaly a šlachy - po svalové námaze, poranění svalů, šlach a vazů (achilovka a třísla).

- Také má pozitivní vliv na karpální tunely. (bolest rukou a zápěstí). Úleva, zmírnění až úplné odeznění bolesti nastává po několika aplikacích, v mnoha případech již po první aplikaci balzámu

- Polyneuropatie nohou a rukou. (slabost a ubývání svalové hmoty na končetinách s postupnou ztrátou citlivosti. Nemoc nejprve postihuje především Achillovu patu)

- Žilní nedostatečnost a bolestivost nohou a rukou. (ve spojení s balneo, nebo obklady).

- Karpální tunel

- působí na petechie

- Účinnost Solankového balzámu se zvýší v kombinaci se solankovou balneoterapii

Indikační rozšíření

ATAKA, degenerativní artróza, plísňová onemocnění nohou a rukou, masáže ztuhlosti krku, zad a beder. Při masáži se uvolňuje sůl, která se dá následně použít k peelingu ošetřovaného místa a na akné.

OŠETŘENÍ - po poranění kousnutí hmyzem (včela, komár, vosa, sršeň apod.)

OŠETŘENÍ TENISOVÉHO LOKTU

Působí na patechie po celém těle

Způsob použití

-pro dosažení optimálního účinku aplikujeme balzám na postižené místo jemným masírováním, nejlépe 3x denně (ráno, v poledne, večer) v tenké vrstvě na zcela suchou kůži- místa postižení (ruce, lokty, kolena, vlasová kštice atd.).

Takto vytvořený solný povlak na kůži není na závadu, nechte vstřebat, zbylou sůl setřete.

UPOZORNĚNÍ

Neaplikujte při otevřené ráně!

Pouze pro vnější použití, nepoužívejte na hluboké tržné rány nebo infekce.

Pravidelné používání balzámu zvyšuje jeho účinnost!

Solankový balzám má VLASTNÍ LÉKAŘSKOU STUDII, kterou na požádání můžeme předložit.

Vhodný pro děti od 3let.

Použití v lázních s léčivou vodou: 

- ošetření problematických míst Solankovým balzámem-viz způsob použití, bylo dosaženo velmi pozitivních, praktických výsledků při léčbě Vulgární psoliásy).

Solankový balzám se s úspěchem využívá i u většiny balneologických procedur a v kombinací s léčebnou rehabilitací vytváří základ léčby.

Je nedílnou součástí Priessnitzového teplého zábalu.

Ingredients (INCL)

Aqua, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Magnezium Bromide, Sodium Iodide, Potassium Iodide, Olive Oil, Silica, Ceteareth-7